Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP Sosnowiec prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym na przełomie kwietnia i maja 2022 roku 56-letnim Piotrem Kosteckim.

Rysopis:

wiek z wyglądu 54 lata, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy siwe, krótkie, proste, kilkudniowy zarost koloru ciemnego, oczy koloru brązowego, nos średni, krzywy z garbem, uzębienie pełne, uszy przylegające średniej wielkości,

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: brak informacji

Cechy charakterystyczne:  brak informacji.

Piotr Kostecki zaginął najprawdopodobniej na przełomie kwietnia i maja 2022 roku. Brak jest jednoznacznie określonej daty, gdyż mieszkał samotnie. Wymieniony może poruszać się samochodem Fiat Uno na sosnowieckich numerach rejestracyjnych. Z rodziną utrzymywał sporadyczny kontakt. Ustalono, że wymieniony w momencie zaginięcia nie był nigdzie zatrudniony, a telefon pozostawił w miejscu zamieszkania. Nikogo z rodziny nie poinformował o swoich planach oraz o fakcie opuszczenia miejsca zamieszkania. Wszystkie osoby, które mogą posiadać w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań pod numerem telefonu 478521315 lub 47 8521307, Oficerem Dyżurnym pod numnerem 47 8521 255 lub 47 521200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.