Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP Sosnowiec prowadzi czynności poszukiwawcze za zgłoszoną jako osoba zaginiona w dniu 10 stycznia 2022 roku 38-letnią Anną Harazińską.

Rysopis:

wiek : z wyglądu 40 lat , wzrost : 150 cm, szczupła budowa ciała, sylwetka zgarbiona, włosy koloru ciemnego, średniej długości, spięte w kucyk, nos prosty, uzębienie pełne, uszy średnie przylegające.

Znaki szczególne:

nie posiada blizn, nie posiada tatuaży, nosi okulary korekcyjne

Posiadane przedmioty:

telefon komórkowy marki Motorolla z kartą sim, legitymacja osoby niepełnosprawnej na swoje dane osobowe

Ubiór:

kurtka koloru niebieskiego, gładka bez pikowania z kapturem, czapka koloru jasnego, spodnie koloru ciemnego, buty koloru czarnego, wsuwane, torebka damska.

Ustalono, że w dniu 09.01.2022 roku około godziny 17:00 wyszła z domu i udała się do koleżanki na terenie miasta Sosnowiec, gdzie miała spędzić noc. W dniu 10.07.2022 roku zaginiona uczestniczyła w zajęciach w Środowiskowym Domu Samopomocy Salve, skąd wyszła około godziny 15:00. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodzina, nie powróciła do miejsca zamieszkania. Zaginiona posiada przy sobie telefon komórkowy Motorolla.

Anna Harazińska jest osobą sprawna fizycznie, zdolną do samodzielnej egzystencji. Przyjmuje lekarstwa, których nie przyjęcie nie stanowi zagrożenia dla życia.