Sukces uczennic z SP 13

13 marca w SP 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Mistrzostwa Rejonowe Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Wspaniale spisały się dziewczęta z SP 13 w składzie: Emilia Kopczyńska, Monika Wilk i Maja Nieradzik. W klasyfikacji drużynowej w kategorii dziewcząt SP 13 zajęła bezapelacyjnie 1 miejsce.

W półfinale SP 13 z Sosnowca okazała się lepsza od SP 14 z Jaworzna w stosunku 3:0. W drugim półfinale SP 16 z Jaworzna pokonała 3:0 SP nr 22 z Sosnowca. W finale SP 13 z Sosnowca pokonała pewnie 3-0 SP nr 16 z Jaworzna. Sukces tenisistek stołowych z SP 13  jest tym większy, że dziewczęta osiągnęły ponownie mistrzostwo Rejonu Sosnowiec- Jaworzno będąc w 4 klasie SP!

Opiekunem mistrzowskiej drużyny z SP 13 był trener UKS Dwójka Sosnowiec i nauczyciel w SP 13 - mgr Adrian Eliasz, wspomagany przez mgr Annę Majos oraz mgr Angelikę Lewicką. Gratulujemy i życzymy powodzenia w Półfinałach Wojewódzkich, które odbędą się 21 marca w Częstochowie!