Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 16-22 listopada 2020 roku odbędzie się kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

To międzynarodowy projekt, którego celem jest wspieranie przyszłych i obecnych przedsiębiorców, edukacji w zakresie przedsiębiorczości i budowanie relacji między sektorem prywatnym, publicznym i pozarządowym tak, by podejmowały wspólne działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Wyjątkowość Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości opiera się na dobrowolnym zaangażowaniu różnych podmiotów. Włączyć się w projekt można bardzo łatwo:

- jako partner - rejestrując się na stronie https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/ i zgłaszając chęć organizacji wydarzenia, które będzie powiązane tematycznie z przedsiębiorczością. Każdego, kto chce włączyć się w projekt w ten sposób, wesprze regionalny koordynator,

- jako uczestnik - wyszukując interesujące nas wydarzenia i rejestrując się na nie przez stronę internetową projektu. Większość wydarzeń jest bezpłatna i można się na nie zapisać bez względu na wiek.

Instrukcję dotyczącą rejestracji znajdziecie Państwo stronie internetowej w zakładce "partnerzy" pod linkiem: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/partner/. Wszystkie materiały graficzne znajdują się w repozytorium: https://sites.google.com/tydzienprzedsiebiorczosci.pl/stp-materialy/strona-g%C5%82%C3%B3wna?authuser=0. Koordynatorem regionalnym Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Departament Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej. W tym roku planowane jest również rozszerzenie promocji partnerów wydarzenia na portalach społecznościowych Urzędu Marszałkowskiego oraz branżowej stronie dla inwestorów i przedsiębiorców: https://invest-in-silesia.pl/.