Wydział Komunikacji informuje - zadzwoń aby się umówić!

Informujemy, że od 30 marca obsługa w sprawach komunikacyjnych będzie możliwa tylko i wyłącznie po konsultacji telefonicznej.

Telefon kontaktowy: rejestracja pojazdów: 32 296 06 21
prawa jazdy : 32 296 06 19
Specjalny numer telefonu dla przedsiębiorców prowadzących działalność związaną z transportem drogowym (w tym dla autosalonów): 32 296 06 24

W związku z kolejnymi ograniczeniami wprowadzonymi przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej w poruszaniu się obywateli uprzejmie informuję, że od dnia 30-03-2020 mimo dokonanych już umówień internetowych obsługiwana będzie tylko i wyłącznie rejestracja pojazdów nowych oraz pojazdów sprowadzonych z zagranicy w wyjątkowych sytuacjach, jeżeli wstawiennictwo osobiste nie będzie sprzeczne z obowiązującymi przepisami prawa.


Po przygotowaniu dokumentów pracownik zadzwoni i umówi się na odbiór.
Zachęcamy do korzystania ze stron internetowych:
www.obywatel.gov.pl oraz https://www.esp.pwpw.pl/

 

Zgłoszeń zbycia i nabycia proszę dokonywać tylko i wyłącznie drogą internetową oraz jeżeli będzie to możliwe drogą pocztową.

Nie będą obsługiwane sprawy mniejszej wagi takie jak: wymiany dowodów rejestracyjnych, wymiany praw jazdy z wyjątkiem kierowców zawodowo wykonujących transport drogowy, oraz spraw związanych z przywróceniem uprawnień do kierowania pojazdami.