TEG lead

W piątek o 17.00!

22 listopada 2019 (piątek) o godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami do Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) na familijny pokaz filmu animowanego opowiadającego w prosty i wzruszający sposób o skutkach zaśmiecania naszej planety. Seans stanowi część obchodów tegorocznego Tygodnia Edukacji Globalnej. Wstęp wolny.

Ta bajkowa opowieść w prosty, a zarazem poruszający sposób przestawia historię zaśmieconego, opuszczonego przez ludzi świata, dla którego w oddali tli się ostatnia iskierka nadziei. Bajka doskonale wpisuje się w ekologiczny aspekt obchodów TEG, będąc przestrogą przed nadmiernym eksploatowaniem i zaśmiecaniem kuli ziemskiej.
Czas projekcji – 1:43:00

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 693 266 411 (do godz. 15.00). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.