Pola Stepniewicz plakat m

Strach ma wielkie oczy!

Zaglębiowska Mediateka zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na spotkanie z 8-letnią autorką książki "Kto mieszka za meblami" - Polą Stępniewicz. Spotkanie w Świecie Nauki i Fantazji już 12 sierpnia o godz. 12.30. Wstęp wolny. Koniecznie przyjdźcie!

„Kto mieszka za meblami” - to pytanie wielu z nas zadawało sobie w dzieciństwie. Dziecięca wyobraźnia podsuwała różne rozwiązania. Za szafą albo na strychu mieszkały w naszych domach duchy, strachy czy beboki. Wiele osób do dziś pamięta o swoich lękach. Mała Pola wolała swoje lęki oswoić. Pomysł był niesamowity - napisała książkę o wiele mówiącym tytule - „Kto mieszka za meblami”. Mama Poli, Ewa Stępniewicz, nie zbagatelizowała lęków córki i dzięki wsparciu portalu crowdfundingowego znalazły się na wydanie książki pieniądze. Zaczęło się więc od potworów za meblami, a skończyło na powstaniu książki, którą dziś polecają dzieciom psychologowie. Bohater książki poradził sobie z lękami tak jak Pola - oswoił i ośmieszył potwory. Jakie sposoby miała Pola na swoje lęki, jak udało jej się te potwory oswoić i jak czuje się dziś po dwóch latach od napisania książki - możecie się przekonać na spotkaniu autorskim z Polą i jej mamą już 12 sierpnia w Zagłębiowskiej Mediatece. Będziecie mogli także kupić książkę i uzyskać autograf młodziutkiej pisarki. Serdecznie zapraszamy!

 Pola Stepniewicz plakat m


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.