Zagłębie za pół ceny: zgłoś się do akcji

6-8 września - ten weekend w Sosnowcu będzie za pół ceny. Akcja po raz ósmy pojawi się w naszym mieście, a po raz piąty w Zagłębiu. Już teraz czekamy na zgłoszenia przedsiębiorców.

W "Zagłębiu za pół ceny" chodzi przede wszystkim o to, aby zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców, a przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście. Akcja polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50% na wybrane produkty lub usługi w jeden weekend. Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 6-8 września 2019.

Po raz piąty bawimy się w Zagłębiu Dąbrowskim, ale akcja swój początek miała w Sosnowcu, gdzie weekend za pół ceny będzie już ósmy raz. Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych, ale jego sukces spowodował, że ponownie zapraszamy do wzięcia udziału nie tylko przedsiębiorców z branży gastronomicznej. Tylko w ubiegłym roku sosnowiecka oferta obejmowała 64 miejsca.

Co w ubiegłym roku czekało na sosnowiczan w promocyjnej cenie?
Street food, kawy, napoje, drinki, dania obiadowe, przekąski, desery, słodkości, ale także zajęcia fitness, siłownia, fizjoterapia, jazda na rolkach, a nawet... tańsze usługi internetowe.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w akcji, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do wypełnienia karty zgłoszenia, którą można przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmuje Centrum Informacji Miejskiej i czekamy na nie do 10 sierpnia.

W razie jakichkolwiek pytań, pracownicy są do Państwa dyspozycji pod nr tel. (32) 265-60-04 lub (32) 296-06-80 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłoszeniowy (.doc)

Formularz zgłoszeniowy (.pdf)

Regulamin (.pdf)