Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu w trakcie kontroli pojazdu ujawnili 35 letniego mieszkańca poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu

W dniu 18 kwietnia 2019 roku sosnowieccy wywiadowcy w trakcie pełnionej służby na ul. Narutowicza zauważyli pojazd marki mercedes a w jego wnętrzu dwóch mężczyzn. Na ich widok jeden z nich zaczął się dziwnie zachowywać. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu pojazdu do kontroli. Po raz kolejny intuicja nie zawiodła sosnowieckich funkcjonariuszy. Po dokonaniu sprawdzeń w policyjnych systemach okazało się, iż przyczyną nerwowego zachowania pasażera pojazdu był fakt, iż od prawie dwóch lat jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.