Zdrowe stopy i o to chodzi MT

Zdrowe stopy, i o to chodzi!

Dzięki nawiązaniu współpracy z Centrum Medycznym LAVAMED w Sosnowcu, Zaglębiowska Mediateka rozpoczyna cykl spotkań prozdrowotnych adresowanych do wszystkich zainteresowanych tematyką medyczną i zdrowym stylem życia.

W przystępny sposób, w miłej atmosferze, a co najważniejsze w gronie profesjonalistów, będziemy omawiać interesujące nas problemy zdrowotne. Porozmawiamy również o profilaktyce, bo nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Już w środę 24 kwietnia o godz. 17.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie z podologiem panią mgr Agnieszką Czerwińską-Kuśnierz.

Nasz gość skoncentruje się na zdrowiu i higienie naszych nóg - "Zdrowe stopy, i o to chodzi!. W planach majowych i czerwcowych - spotkania dotyczące dietetyki i rehabilitacji. Niespodzianką będą trzy darmowe bony - na konsultacje indywidualne i pedicure leczniczy - ufundowane przez firmę LAVAMED. Aby otrzymać gratisowy bon trzeba wziąć udział w konkursie na naszym Facebooku lub przyjść na spotkanie i wziąć udział w losowaniu. Konkurs już wkrótce, prosimy śledzić Facebooka!

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

Zdrowe stopy i o to chodzi MT