Koncert dla Nikoli

16 kwietnia zapraszamy do sali widowiskow-koncertowej Muza na niezwykły koncert muzyki filmowej w wyjątkowym wykonaniu Maksyma Rzemińskiego.

Koncert jest organizowany, aby wesprzeć w leczeniu naszą cudowną podopieczną -3-letnią Nikolę Dragan, która od kilku tygodni musi się zmagać z ostrą białaczką limfoblastyczną.
Dziewczynka leży w szpitalu, obecnie poddawana jest chemioterapii, przeszła zapalenie trzustki. Każde wsparcie w jej leczeniu przyda się rodzinie. Dochód z biletów cegiełkę będzie przeznaczony na pokrycie kosztów jej leczenia. Zapraszamy do wykupienia wszystkich 500 biletów.
Gość wystąpi całkowicie charytatywnie, by wesprzeć Nikolkę.
Maksymilian jest pianistą, który ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie, jest autorem wyjątkowych wykonań utworów takich kompozytorów muzyki filmowej jak jak Kilar, Morricone, Yiruma, Badalamenti, Zimmer, Williams - właśnie je usłyszycie podczas koncertu.

"Muzyka filmowa, nierozerwalnie związana z obrazem, pisana na życzenie reżysera, staje się czasem osobną sferą sztuki. Piękno linii melodycznych, wysnutych z marzeń i tęsknot, przeplatanych ze sobą i nakładających się jedna na drugą, głębia struktur harmonicznych, wprowadzają niekiedy słuchacza w świat nierealny, irracjonalny, świat złudzeń, marzeń... Nie mogłem im się oprzeć...” W ten sposób Maksym Rzemiński opisuje swe inspiracje do projektu z muzyką filmową. Styl gry Maksyma Rzemińskiego nawiązujący do chopinowskiej wirtuozerii i wrażliwości, ukazany zostanie w różnorodnych odsłonach.
Jako instrumentalista i wyjątkowy interpretator gotów podjąć rozmaite wyzwania, muzyk postanowił zmierzyć się z magią muzyki filmowej i potencjałem zaklętym w dźwiękach ilustrujących wiele filmowych obrazów.

16.04.2019 godzina 18:00

Sala Widowiskowo - Koncertowa MUZA

ul. Warszawska 2, Sosnowiec