Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Sosnowiec

Funkcjonariusze sosnowieckiej drogówki już jutro na ulicach naszego miasta prowadzić będą działania PASY. Podczas akcji mundurowi będą sprawdzać przede wszystkim, czy kierowcy i pasażerowie przestrzegają obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach ochronnych.

To kolejne działania podejmowane w celu zwiększenia świadomości kierowców poruszających się po naszych drogach. Kolejny już raz policjanci będą usiłowali przekonać kierowców o tym, że zapięte pasy w momencie wypadku mogą uratować im życie, oraz, że przewożenie dzieci w fotelikach ochronnych to absolutna konieczność, zważywszy coraz większa liczbę aut na naszych drogach, a co za tym idzie coraz większe zagrożenia. Funkcjonariusze podkreślają, że akcje tego typu odnoszą wymierny skutek- kierowcy i pasażerowie coraz częściej pamiętają o zapinaniu pasów. Działania prowadzone będą przez cały dzień.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.