Zapraszamy na świąteczne warsztaty florystyczne
Warsztaty florystyczne, to kreatywne zajęcia dla wszystkich chętnych z pasją do tworzenia dekoracji świątecznych. Można spędzić czas w miłej atmosferze, zrobić coś dla siebie do domu lub na prezent, ale przede wszystkim zrelaksować się. Masz okazję poznać ciekawe techniki i nowe trendy we florystyce, które wykorzystasz do dekoracji domu lub zabawy z dziećmi, a wszystko pod kierunkiem instruktora.

Warsztaty odbędą się 15 grudnia 2018r. (sobota) w godz. 9.00 - 13. 00 w Energetycznym Centrum Kultury, ul. Będzińśka 65, Sosnowiec, sala 105.

Wpłata przelewem na konto lub w kasie Klubu do dn. 6 grudnia 2018r.  Cena 90 zł /os.* ( za 4 godz.  W cenie są materiały, a wykonane dekoracje zabierają Państwo ze sobą. Kawa, herbata i coś słodkiego w przerwie.)

W trakcie warsztatów omówimy techniki florystyczne i wykonamy z pomocą instruktora:

- kompozycję świąteczną

- dekorację  bożonarodzeniową - niespodziankę.

 

Ilość miejsc jest  ograniczona - max. 15 osób .

Organizator prosi o terminowe wpłaty za warsztaty, co jest podstawą uczestnictwa w nich.

Zapisy i informacje u prowadzącej, Beaty Sołtysik pod nr tel. 501-697-874.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.